16.07 godz. 19:00
16.07 godz. 19:00
Zapisz się na darmowy live
o nagrywaniu w domu!
Podczas transmisji dowiesz się jak lepiej nagrywać w swoim domowym studio, jaki sprzęt kupić i jak to wszystko dobrze ustawić. Będzie też możliwość skonsultowania swoich problemów w formie Q&A.
Potwierdzając chęć uczestnictwa w spotkaniu wyrażasz chęć zapisania się do newslettera Goodkloo Oskar Rak. Spokojnie nie musisz się obawiać spamu, więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Czego nauczysz się w 1 wieczór?
Zastanawiasz się czy warto się zapisać?
Jak wygląda proces nagrywania wideo i co musisz o nim wiedzieć?
Nagrywanie wideo nie jest procesem łatwym. Na początku można czuć się w tym zagubionym, dlatego pokażę Ci krok po kroku co musisz wiedzieć.
Jaki sprzęt warto kupić do domowego studia?
Pytania, które otrzymuję praktycznie cały czas to te związane z sprzętem. Podczas tego live'a rozprawimy się z wieloma mitami dot. sprzętu, który potrzebujesz do nagrywania wideo.
Jak dobrze ustawić sprzęt do nagrań wideo i live
Kupienie odpowiedniego sprzętu to pierwszy etap. Później trzeba to jeszcze ze sobą dobrze skonfigurować i połączyć. Dlatego omówimy sobie każdy element, który wykorzystujesz do nagrań wideo.
Kilka słów o mnie
Ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, który wiedzę zdobywał w katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.Współwłaściciel domu produkcyjnego Klik Film realizującego nagrania kursów online, filmów reklamowych i transmisji na żywo, współwłaściciel Coworku Mrowisko zlokalizowanego w centrum Krakowa oraz wykładowca Krakowskiej Szkoły Filmowej.Dotychczas współpracował z takimi klientami jak: Tesco Polska, Microsoft, Aecom, Idea Bank, Miasto Wisła czy Ardagh Group.Po godzinach autor kanału na YouTube oraz bloga, gdzie pomaga ludziom rozpocząć swoją przygodę filmowaniem i wideo marketingiem. Prywatnie uwielbia bawić się w MacGyvera i tworzyć coś z niczego!
Klienci, z którymi współpracowałem
Chcesz wiedzieć, z jakimi klientami współpracowałem. Proszę bardzo oto tylko kilkoro z nich.
Zobacz mój kanał na YT
Znajdziesz tam kilkadziesiąt filmu dla poczatkujących twórców wideo, które wprowadzą Cię krok po kroku w temat.
Masz inne pytania?
Napisz do mnie maila!
kursy@oscarrak.pl
Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług, analityki oraz marketingowych. Chcesz dowiedzieć się więcej zobacz naszą Politykę Prywatności.
Rozumiem, nie ma problemu!
Close
Made on
Tilda