Newsletter Video-rewolucja
Dołącz do video-rewolucji!
Wykorzystaj potencjał video
Dlaczego warto warto dołączyć do
newslettera video-rewolucja?
Nie warto uczyć się na swoich błędach. Jesteś początkujący/a nic nie szkodzi! Wykorzystaj sprawdzone rozwiązania i naucz się video marketingu dużo szybciej!
Dostęp do zamkniętej bazy wiedzy
Chciałem zebrać wszystkie moje materiały w jedno miejsce, dlatego tworzyłem jeden dokument o nazwie MÓZG, do którego oficjalnie dam Ci dostęp. Aktualizuję go na bieżąco, więc będziesz dostawać informacje na ten temat.
Gotowe szablony i materiały archiwalne
Zawsze powtarzam, że dobre przygotowanie to podstawa video marketingu. Podzielę się z Tobą moimi dokumentami, z których korzystam na co dzień w mojej pracy.
Informacje o webinariach,
przedsprzedażach
Nie będę ukrywał pojawią się też płatne treści. Zapisując się do newslettera dostaniesz najlepsze ceny dostępu i na bank nie zabraknie dla Ciebie miejsca.
Materiały zakulisowe z naszych realizacji (SAMO MIĘSO)
W naszej firmie obsługujemy rocznie kilkudziesięciu klientów. Uwierz mi najwięcej można nauczyć się w praktyce, dlatego pokaże Ci co zrobiliśmy dobrze, a co schrzaniliśmy.
Kilka słów o mnie
Ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, który wiedzę zdobywał w katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Współwłaściciel domu produkcyjnego Klik Film realizującego nagrania kursów online, filmów reklamowych i transmisji na żywo, współwłaściciel Coworku Mrowisko zlokalizowanego w centrum Krakowa oraz wykładowca Krakowskiej Szkoły Filmowej. Dotychczas współpracował z takimi klientami jak: Tesco Polska, Microsoft, Aecom, Idea Bank, Miasto Wisła czy Ardagh Group. Po godzinach autor kanału OscarRak.pl na YouTube oraz bloga, gdzie pomaga ludziom rozpocząć swoją przygodę filmowaniem i wideo marketingiem. Prywatnie uwielbia bawić się w MacGyvera i tworzyć coś z niczego!
Nie zostawaj w tyle!
Naucz się korzystać dobrodziejstw video marketingu i dołącz do tysięcy osób korzystających z video do promocji swoich inicjatyw i biznesów!
Zaufali mi
Zobacz mój kanał na YT
Znajdziesz tam kilkadziesiąt filmu dla poczatkujących twórców wideo, które wprowadzą Cię krok po kroku w temat.
Masz inne pytania?
Napisz do mnie maila
kontakt@oscarrak.pl
Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług, analityki oraz marketingowych. Chcesz dowiedzieć się więcej zobacz naszą Politykę Prywatności.
OK
Chwila! Potrzebuję tylko Twojego imienia i adres e-mail, aby wysłać Ci materiały.
Zaraz po przesłaniu tego formularza sprawdź koniecznie skrzynkę odbiorczą. Aby otrzymać ode mnie materiały musisz potwierdzić zapis do newslettera. Jeśli nie widzisz mojej wiadomości poszukaj w "ofertach" lub "spamie". W razie problemów napisz na kontakt@oscarrak.pl
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisam oscarrak.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Goodkloo Oskar Rak prowadzący działalność gospodarczą w Studzienicach (43-215) przy ul. Wilcza 41, NIP 6381821859. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na wiedza.oscarrak.pl/regulamin
Made on
Tilda